Home

Vodní nádrž Seč mapa

Vodní nádrž Seč - map

Fotogalerie - Vodní nádrž Seč (Vodní plocha) • Mapy

Vodní nádrž Seč (Vodná plocha) • Mapy

Seč je údolní přehradní nádrž na řece Chrudimce. Byla postavena v 1. polovině 20. století mezi skalisky, na nichž se nacházejí zříceniny hradů Oheb a Vildštejn. Na jejích březích postupně vznikl nejrozsáhlejší rekreační areál Pardubického kraje. Přehrada Seč nabízí dostatek travnatých pláží s písčito-kamenitým vstupem do vody, půjčovnu lodiček a. Vodní nádrž Seč - krásné místo ke koupání s pláží. Přehrada Seč a její okolí je největší a nejvyhledávanější rekreační oblastí v Pardubickém kraji. Koupání a mnoho dalších sportovních aktivit nabízí Seč Pláž, která je přístupná veřejnosti. V Seči a nedalekém okolí je mnoho historických památek.

Seč dam is an artificial drinking water reservoir located in Pardubice Region, Czech Republic. It supplies cities of Pardubice and Chrudim and is also an important tourist destination located in protected area Iron Mountains Od tělesa hráze ÚN Seč až k jezu Na Pilce u Piskačova mlýna na řece Chrudimce (ř. km 60,143) včetně všech přítoků. Údolní nádrž slouží k odběru pitné vody, a proto se z hygienických důvodů zakazuje lov ryb: v pásmu 100 m od přehradního tělesa § 13 odst. 3) písm. g) zákona č. 99/2004 Sb. Vodní nádrž Seč. Pardubický kraj Okres Chrudim Turistické zajímavosti Vodní plochy. Údolní přehradní nádrž na řece Chrudimce byla postavena v letech 1925 - 1934. Masivní hráz je vyzděná z žulových bloků, je situována mezi skalisky u zřícenin hradů Oheb a Vildštejn. foto: Jirka Sv., Wikipedia, lic. CC BY-SA 3.0

Vodní dílo Seč - map

Trasa č. 1 - Kolem Sečské přehrady Cyklopeck

Zákaz koupání zatím vydán nebyl. Již 7 lokalit je k dnešnímu datu označeno jako nevhodné ke koupání (červený symbol - podrobněji viz níže). Vzhledem k postupující koupací sezóně dochází na některých hojně navštěvovaných lokalitách již k mírnému zhoršení kvality vody (oranžový symbol, kdy je doporuč Ten tvoří 65 vytipovaných území, která jsou chráněná jako území vhodná pro potenciální vybudování přehradních nádrží, nemusí se tedy jednat o plánované nádrže. V roce 2015 byla zahájena příprava realizace dvou vodních nádrží na území LAPV, a to Pěčína a Vlachovic, a dalších dvou nádrží v lokalitách.

Přírodní koupaliště v ČR, mapa vodních ploch. Praha; Vodní nádrž Nechranice. 0. Pardubický kraj. Rosnička. 1. Pardubický kraj. Vodní nádrž Seč. 0. Informace. Radotínský koupací biotop se otevře na konci června « Předchozí stránka; Koupání v přírodě. Mapa koupání v přírodě - Kam k vodě Vodní nádrž Seč. 0. Pardubický kraj. Rosnička. 6. Olomoucký kraj. Plumlovská přehrada « Předchozí stránka; Koupání v přírodě. Popis. Přehrada Seč se nachází na řece Chrudimce. Přehrada byla uvedena do provozu v roce 1934. Účelem přehrady je chránit území před povodni. Přehradní těleso je tvořeno betonovou tižnou hrází o výšce 42 m, délce v koruně 165 m a o šířce v koruně 6,8 m. Vodní nádrž, kterou přehrada vytvořila zaplavila plochu o.

Vodní nádrž Seč - ceskehory

Mapy turistických míst ČR. Vítejte... Objevte s námi nová místa... Zajímavá místa v okolí 10km. 1 : Vodní nádrž Seč: Přehrada - 0km: 2 : Oheb: Zřícenina - 1.06km: 3 Mapa vytvořená lidmi jako vy! Vodní nádrž Seč (Уступки) | vodní nádrž, jezero, přehrada, hráz Czech Republic / Vysocina / Rusinov / Уступки World / Czech Republic / Vysocina / Rusinov Svět / Česko. Vodní nádrž Seč leží na řece Chrudimce v srdci CHKO Železné hory. Přehrada byla vybudována k vodohospodářským a energetickým účelům. Kromě toho je Sečské jezero vyhlášené jako dobré místo pro rekreaci a sport Seč - teplota vody, počasí, vodní nádrž In-počas Mapujeme přírodní vody a toky v České republice, kam se lidé chodí koupat. Na mapu umístíme rádi jakoukoliv komerční či nekomerční lokalitu, kde se dá v létě koupat pod širým nebem Vodní nádrž Seč se nachází na Chrudimsku v krásné krajině Železných hor. Její přehradní hráz byla vybudována v letech 1925-1934 mezi skalnatými vrchy, na kterých dříve stávaly hrady Vildštejn a Oheb. Kámen na stavební hráz byl dopravován 10 km dlouhou lanovou dráhou z lomu pod Libkovem u Nasavrk

Mapa ubytovacích zařízení a hotelů Vodní nádrž Seč Hotel

 1. Cyklotrasy - Kolem vodní nádrže Seč. Délka: 51,5 km. Obtížnost: středně náročná. Kola: crossové kolo (treking), horské kolo (MTB) Trasa vede kolem vodní nádrže Seč, významného rekreačního střediska Chrudimska a podél řeky Chrudimka. Cesta není náročná, až na úsek Ústupky- Horní Bradlo vede po silnici. Klepnutím.
 2. Seč Seč je údolní přehradní nádrž na toku řeky Chrudimky. Hráz postavená v letech 1925 až 1934 je zděná a byla postavena ze žulových bloků mezi skalisky, na nichž se nacházejí zříceniny hradů Oheb a Vildštejn. Kámen na stavbu se dopravoval lanovou dráhou z lomu pod Libkovem. Výška hráze činí 42 m a její šířka v koruně 165 m. Zadržuje 22 milionů m³ vody.
 3. Sečská Přehrada Mapa. vodní nádrž Seč | FOTOTURISTIKA.cz Rezervace chaty u Sečské přehrady | chaty sec.cz Počasí u vás Sečská přehrada Hoješín | In počasí Okolo Sečské přehrady Turistická trasa Východní Čechy Vodní nádrž Seč Voda,jezera,lomy moto zajímavosti | Motorkáři.cz Přehrada Seč a hrad Oheb kam na.
 4. 451 021 - Chrudimka 5 - Údolní Nádrž Seč. Mapa: Zobrazit polohu na mapy.cz: Popis revíru. Od tělesa hráze ÚN Seč až k jezu Na Pilce u Piskačova mlýna na řece Chrudimce (ř. km 60,143) včetně všech přítoků. ÚN Seč slouží k odběru pitné vody. Lov ryb zakázán:

Další vodní nádrže na řekách. Na Ohři máme vodní nádrž Nechranice, vodní nádrž Seč je na Churudimce, Švihov na Želivce, Jesenice je na řece Ondavě, Vranovská přehrada a vodní nádrž Nové Mlýny jsou na Dyji, Dalešická přehrada je na řece Jihlavě, Slezská Harta je na řece Moravici atd. Když se podáváme na mapu. CHRUDIMKA 5 - ÚDOLNÍ NÁDRŽ SEČ 25.10.2020 v 17:05 #33. Paces Trhová Kamenice, 16/95. offline. Zdravim jak to jde na seci. Dnes jsem se sel podivat a bylo tam lidi jak na festivalu. Jen nevim jestli berou. Nahlásit příspěvek. Odpovědět. CHRUDIMKA 5 - ÚDOLNÍ NÁDRŽ SEČ 23.10.2020 v 18:29 #32 Výstavba vodní nádrže Seč byla zahájena v roce 1924, cílem bylo doplnit koryto řeky Chrudimky další retenční nádrží (druhou po vodní nádrži Hamry) k předcházení ničivých povodní a také s energetickým využitím vodní elektrárnou

Seč - vodní nádrž Údolní přehradní nádrž postavená v 1. pol. 20. stol. k ochraně před povodněmi a k energetickým účelům, 25 km JV od Čáslav AUTOKEMP U LETADLA SEČ. REKREACE S HLAVOU V OBLACÍCH. Náš autokemp leží nedaleko obce Seč a sečské přehradní nádrže a je připraven poskytnout vám pohodlné a klidné zázemí pro plné prožití vaší letní rekreace. Autokemp je zaměřen převážně na poklidnou rekreaci rodin s dětmi, na své si však přijdou i aktivní sportovci, rybáři, turisté, mládež a hlavně. Vodní nádrž Švihov - Želivka. Vodní nádrž Švihov se nachází v oblasti Posázaví. Jedná se o severní část Českomoravské vrchoviny, která nabízí mnoho turistických tras uprostřed nádherné přírody. Turistické zajímavosti Vodní nádrže Českomoravská vrchovina Vysočina Seč. Seč je nevelké město s 1690 obyvateli a najdeme jej na severním břehu stejnojmenné vodní nádrže, v oblasti Železných hor, jihozápadním směrem od města Chrudim a jihovýchodním směrem od města Třemošnice. Součástí Seče jsou jako místní části okolní osady a malé obce Hoješín, Javorka, Kraskov, Počátky.

1. vodní dílo Opatovický kanál 2. evroé rozvodí Králický Sněžník 3. přítok Dunaje Morava 4. vodní nádrž Seč 5. začátek splavnosti Labe Chvaletice. 5. Pracuj s atlasem, doplň křížovku a zapiš tajenku Vodní nádrž Seč - Hoješín na mapě. Kolečkem myši můžete mapu přiblížit nebo oddálit. Zobrazeny jsou pouze výsledky z aktuální stránky vyhledávání. Ubytování - Uby.cz MAPA. Popis aktivity. I když je vodní nádrž Seč součástí CHKO Železné hory, provozují se na ní některé vodní sporty, například vodní lyžování a wakeboarding. Jelikož se u obou aktivit využívá jako hnací síla vodní vlek a ne člun, jsou naprosto šetrné k přírodě. Pro zdatnější jezdce je před jízdou možné.

Vodní nádrž Seč Koupání Seč NaVylet

vodní tok Sázavy od říčního km 2,50 (Pikovice) po říční km 0,00 (Davle, ústí do vodního toku Vltavy), vodní tok Zámecká Dyje od říčního km 12,50 (odbočení z Dyje) po soutok s vodním tokem Dyje, včetně Staré Dyje, přehradní nádrž Dalešice, přehradní nádrž Stráž pod Ralskem, přehradní nádrž Rozkoš Vodní nádrž Seč, parta na dragon paddleboardu, závody Českého poháru v paddleboardingu 2019. Výlet za wind SUP. Pokud hledáte místo vhodné pro wind SUP (paddleboard s windsurfingovou plachtou), prvním skvělým tipem je Nová Živohošť, kde se to při dobrém počasí windsurfaři jen hemží! V létě je to samá party, ale i na. Chaty a chalupy seč. Vodní nádrž Seč leží v blízkosti řeky Chrudimky, která protéká Pardubickým krajem. Nad nádrží byla vyhlášena přírodní rezervace a na březích nádrže vznikl rekreační areál. Přehrada nyní slouží k rekreaci a je vhodná pro rodinné dovolené, milovníky cyklistiky, turistiky a rybáře Seč. Seč je nevelké město s 1690 obyvateli a najdeme jej na severním břehu stejnojmenné vodní nádrže, v oblasti Železných hor, jihozápadním směrem od města Chrudim a jihovýchodním směrem od města Třemošnice

From Wikimedia Commons, the free media repository. Jump to navigation Jump to search Vodní nádrž Seč nebo též Sečská přehrada je vodní dílo vybudované v letech 1924-1934[1] na řece Chrudimce se zděnou hrází Vždyť vodní nádrž Seč historicky byla jedním z turisticky nejatraktivnějších letovisek, které leží v chráněné krajinné oblasti. Je také významným zdrojem pitné vody a v neposlední řadě i elektrické energie z přehradních turbín, dodal radní Kontakt. Wander Book s.r.o. Hodkovická 20/20 46006 Liberec Česká republika +420 484 847 33

hodnocení ceník kontakty mapa. Nově postavený domek s velkým, z části oploceným, pozemkem leží u vodní nádrže Seč mezi obcemi Seč a Hoješín. Na pozemku se nachází uzamykatelný sklad pro uložení kol a sportovního vybavení. K dispozici je zadní terasa s lehátky a slunečníky i venkovní sprchou Vodní nádrž Slapy je přehradní nádrž na řece Vltavě u obce Slapy ve Středočeském kraji.Podle rozlohy (11,626 km²) je šestou největší přehradou v České republice.Její hloubka je 58 m a hladina se nachází v nadmořské výšce 271 metrů. Aktualizována mapa Moravskoslezské Beskydy. Novinka 18.7.2016 Aktualizovány mapy.

Vodní nádrž Seč - krásné místo ke koupání s pláží - www

Seč Dam (Body of water) • Mapy

 1. Koupání v Jihlavě a okolí. Zobrazují se pouze atrakce typu koupání . zrušit filtr. typy atrakcí Obce v okolí. Obce v okolí. Čížov Hybrálec Malý Beranov Měšín Plandry Puklice Rančířov.zobrazit více. Rantířov Střítež Velký Beranov Vyskytná nad Jihlavou. Koupaliště Vodní ráj Jihlava. Koupání
 2. Hotel Kapitán sídlí v obci Seč, v hezkém prostředí na břehu Sečské přehrady. Hotel nabízí ideální zázemí pro rodinnou rekreaci, školu v přírodě, sportovní soustředění, svatby, rodinné oslavy i firemní akce
 3. Další možnosti ubytování v okolí města / obce v okolí turistického cíle Vodní nádrž Vír, které odpovídají vašim kritériím (do 100 km): vodní nádrž Seč Rampuše mapa 71 km vzdušně od Vodní nádrž Vír ODSTRANIT objekt Můj výběr Zobrazit kontakty. Max. kapacita 8 osob; 4x; 1x; 2x
 4. Ubytování u vodní nádrže Seč v Železných horách Ubytování pro rodiny s dětmi. Popis; Specifické detaily inzerátu U vody, Na horách Ubytování vhodné pro: Pro rodiny s dětmi, Pro páry, Pro seniory, Pro turisty, Pro Geografické zobrazení systémem Google Maps. Zobraziť trasu na mape. Kontakt. Nezapomeňte zmínit že.
 5. Seč. Perfektní. 68 recenzí. Kongres Hotel Jezerka si pro Vás připravil pobyt plný relaxace. Vychutnáte si klasickou masáž, vstupy do wellness a aqua centra a na pokoji na Vás bude čekat lahev vína. 3 dny (2 noci) polopenze. 1 procedura. od 3 910 Kč
 6. Hotel Delta Seč, umístěný v rekreační oblasti v blízkosti přehrady, naleznete v obci Ústupky, cca 5 kilometrů od města Seč. Hotel poskytuje svým hostům kvalitní a klidné ubytování s vchodem vedoucím přímo k jezeru
 7. Chata Radana - pronájem chaty - Bludov. Vlčí Důl 28, Bludov mapa 10.3 km vzdušně od vodní nádrž Nemilka. ODSTRANIT objekt Můj výběr. Zobrazit kontakty. Max. kapacita 8 osob. 3x. 1x. 1x. Internet ANO

Nabízíme k pronájmu ZAHRADU v obci Krásné, okres CHRUDIM. Zahrada má výměru 2x 230m2. K pronájmu polovina nebo možné i celá. Zahrada je oplocena. Vhodná k rekreaci, zahradničení, umístění mobilního domku apod. CENA PRONÁJMU DOHODOU. Od CHRUDIMI 20km, od PARDUBIC 33km, poblíž VODNÍ NÁDRŽ SEČ a CHKO Ž. vodní nádrž Nechranice. Nejdelší a největší sypaná přehradní hráz v Česku vznikla v letech 1961-1969 s využitím pahorku v meandru Ohře. Je celkem 3280 m dlouhá, až 50 m vysoká, v koruně 9 m a v patě až 800 m široká. Vytvořené jezero má plochu více než 1300 ha. Přehrada leží jižně od Chomutova a východně od. Nejlepší kempy Pardubický kraj autokempy, camping, chatky, apartmány, ubytování.. INFORMACE, ceny, foto, pozice, Pardubický kraj , kempy u přehrady kempy v.

Pořadové číslo Číslo hydrologického pořadí Název vodní nádrže Vodní tok Okres; 1: 1-03-03-025: Seč: Chrudimka: Chrudim: 2: 1-03-03-025: Padrty (Seč II Mapa regionu; Kontakty; Železnohorský region. Fotogalerie Vodní nádrž Seč << (10) Předchozí fotografie. Následující fotografie (7) >> Náhled fotogaleri Rybářský revír 451 021 - Chrudimka 5 - Údolní Nádrž Seč - Chrudimka 5 - Údolní Nádrž Seč, číslo revíru: 451 021, 451021 | Najdirevír.cz - rybářské revíry, rybářství, rybářská mapa Vodní nádrž Seč, 33755, Proseč, Proseč u Seče, Seč, okres Chrudim, Pardubický kraj, Severovýchod, 53807, Česká republika, zdroj mapy: openstreetmap.org V okolí Sečské přehrady je možné se i ubytovat, takže strávit tady dovolenou by neměl být žádný problém

Rybářský revír - 451 021 - Chrudimka 5 ÚDOLNÍ NÁDRŽ SEČ

Vodní nádrž Seč - krásné místo ke koupání s pláží Přehrada Seč a její okolí je největší a nejvyhledávanější rekreační oblastí v Pardubickém kraji. Koupání a mnoho dalších sportovních aktivit nabízí Seč Pláž, která je přístupná veřejnosti Česká republika, vodní nádrže, slepá mapa Klíčová slova: Žáci se naučí vyhledat vybrané vodní nádrže na slepé mapě ČR. S materiálem mohou žáci pracovat ve třídě na interaktivní tabuli nebo samostatně na PC. K dispozici je nápověda pod tlačítkem Anotace: 18. 1. 2012 Materiál byl vytvořen (datum, období)

Vodní nádrž Seč - info, ubytování, stav vody, počasí, fot

Pardubický kraj (krajské město Pardubice) je známý pro významný průmysl, ale i rozmanitou přírodu jako je Kralický Sněžník, vodní nádrž Seč nebo Orlické hory. Navštěvovanými městy jsou Litomyšl, Lázně Bohdaneč, Svitavy. Průmysl je v kraji rozmanitý MAPA. Pardubický kraj Jinak obecně vysokou kvalitu koupání v Pardubickém kraji snižuje vodní nádrž Seč s oranžovou barvou a rybník Rosnička nedaleko Svitav, kterou hygienici považují za nebezpečnou ke koupání a má černou barvu Areál pro wakeboarding a vodní lyžování Wake/Seč je situován nedaleko města Seč v okrese Chrudim. Díky nové turistické trase je přímo propojen s moderním kempem Autokemp Seč Pláž vzdáleném cca 250m. Areál pro wakeboarding a vodní lyžování se nachází v krásném prostředí vodní nádrže Seč. Ta je so.. Penzion U čtyřlístku - Ubytování na Seči. Ubytování na Seči v Penzionu U Čtyřlístku. Stylový penzion u Sečské přehrady. Kromě výborných pokrmů z naší restaurace nabízíme ubytování pro rodinnou dovolenou, firemní akce, svatby, romantické a wellness pobyty a sportovní soustředění.. Rezervovat poby Areál pro wakeboarding a vodní lyžování Wake Seč je situován nedaleko města Seč v okrese Chrudim. Díky nové turistické trase je přímo propojen s moderním kempem Autokemp Seč Pláž vzdáleném cca 250m. Areál se nachází v krásném prostředí vodní nádrže Seč. Ta je součástí CHKO Železné hory

Kolem vodní nádrže Seč Chotěboř - Rušinov - Seč - Ústupky, rozc. - Horní Bradlo - Rušinov - Chotěboř (celkem 51,5km) Cyklookruh Havlíčkobrodskem Havlíčkův Brod - Okrouhlice - Lipnice nad Sázavou - Krásná Hora - Havlíčkův Brod (celkem 32,4 km) Mapa serveru Českomoravská vrchovin Kraj Vysočina se rozkládá na rozsáhlé Českomoravské vrchovině na pomezí Čech a Moravy. Jeho osou je nejen neslavně proslulá dálnice D1, ale i řeka Sázava. Nabízí malebnou přírodu, několik zajímavých měst a krásných památek. Pojďte se podívat na ty nejzajímavější z nich. 1. Hrad Pernštejn Čisté vody jsou i na Chrudimsku, první stupeň a tudíž vodu vhodnou ke koupání hlásí Konopáč i vodní nádrž Seč. Zatímco letos si mohou milovníci vody užívat koupání v Sečské přehradě bez starostí, vloni touto dobou už museli být obezřetní Seč. Tohle krátké slovo vás možná automaticky přenáší do časů prázdnin a dovolených. Největší vodní nádrž na Chrudimce vznikala dlouhé roky. Celý proces mapuje nová kniha Libora Adámka nazvaná Seč 1920 - 1936 s podtitulem Výstavba jedné přehrady budovaná vodní nádrž. Pro řešení případného deficitu vodních zdrojů na VSVČ je možné přistoupit k navýšení odběrů vody ze soustavy nádrží Hamry, Seč a Křižanovi-ce na řece Chrudimce. Odběry realizované v roce 2016 dosahovaly v ročním průměru přes 100 l/s. Z výsledků simulačního modelování vyplynulo, ž

Vodní nádrž Seč - Wikipedi

 1. Vodní nádrž Seč, Okres Chrudim, Pardubický kraj, Česká republik
 2. The following 37 files are in this category, out of 37 total. Beach meadow of Seč lake in Seč, Chrudim District.jpg. Beach with Low water state of Seč lake in Seč, Chrudim District.jpg. Brusle - panoramio.jpg. Island of Seč lake in Seč, Chrudim District.jpg. LakeSec.jpg. Low water state of Seč lake in Seč, Chrudim District.jpg. Na.
 3. VODNÍ NÁDRŽ SEČ Údolní přehradní nádrž postavená v letech 1925-1934 na řece Chrudimce slouží jako ochrana před povodněmi a vodárenským a rekreačním účelům. Její zděná hráz je 42 m vysoká a 165 m dlouhá. K vodní elektrárně vybavené Francisovou turbínou vede dřevěný povrchový přivaděč
 4. Hotel je umístěn 200 m od vodní nádrže Seč. Tato přehrada je vhodná k provozování vodních sportů, rybolovu atd. V okolí hotelu se nachází turistické a cykloturistické stezky. Je možno využít 2 x tenisové kurty, stolní tenis, hřiště na nohejbal, ohniště, půjčování loděk, kol a sportovního náčiní
 5. Na přehradám Křižanovice a Seč pracují elektrárny, které využívají dlouhý převadečů, proto byli pod nimi vybudovány vyrovnávací nádrže (Křižanovice II.,Seč II.). Přehrada Hamry dnes slouží jako vodárenská nádrž. Na Chrudimce pracuje 18 malých vodních elektráren (z toho 6 elektráren jsou naistalovány na.
 6. Vodní nádrž 1 km východně od centra Blanska. Travnatý břeh obklopený lesy, písčité dno. GPS souřadnice. 49˚ 22` 0.60``N 16˚ 39` 31.33``
 7. ulosti vybudováno několik přehrad, takže zde vznikly vodní nádrže. Nejznámější z nich je vodní nádrž Seč. Na území kraje pramení řeka Tichá Orlice. Železnými horami protéká řeka Doubrava. Doubrava

Seč - vodní nádrž Virtual Czech Republic - Virtuální

 1. Vodní nádrž Seč — Toulavá kamera vychutnává Česko: Jindřichohradecko a Chrudimsko
 2. • Vodní nádrž Březina Aktuální stav kvality vody lze každý týden sledovat na www.khspce.cz pro Pardubický nebo na www.khskk.cz pro Královéhradecký kraj. Vzhledem k počátku sezony nejsou ještě údaje kompletní
 3. Prodej chaty 42 m², pozemek 374 m² Seč, okres Chrudim. Prodej chaty 42 m², pozemek 374 m². 1350000. 1 350 000 Kč. Exkluzivní prodej chaty u vodní nádrže Seč. Chata na vlastním pozemku o celkové ploše 374 m2, vzdálena cca 25 m od vody. Zastavěná plocha chaty 34 m2
 4. Retenční nádrž Sedlinka. Historie přehrady: Vodní nádrž Sedlinka v Suchých Lazcích na Přerovci (označovaná místními jako Přehrada) byla vybudována v deltě potoka Sedlinka, přibližně v letech 1978 - 1983 na místech bývalého údolí s mokřady a loukami. Hlavním účelem přehrady byla retenční schopnost (zkapacitnění a stabilizace toku pro dosažení dostatečné.
 5. ut
 6. Na březích vodní nádrže Seč na Chrudimsku se schyluje k ekologické akci. V neděli uspořádá komunita místních rybářů ve spolupráci s městem Seč rozsáhlý dobrovolný úklid odpadků, které za sebou nechávají lidé v tomto turisticky atraktivním místě CHKO Železné hory. Novinky o tom informoval spoluiniciátor akce, fotograf a popularizátor astronomie Petr Horálek
 7. Nejen pro milovníky přírody. Tak by se dal popsat výlet na zříceninu hradu Oheb. Pokud máte volné odpoledne, není nic lehčího než vyrazit k vodní nádrži Seč. Přímo nad ní se totiž nachází tato zřícenina postavená v druhé polovině 14. století

Turistická trasa: Třemošnice - Libice nad Doubravou Třemošnice - Hedvikov - Kubíkovy duby - Javorka - Vodní nádrž Seč - Dolní Ves - Klokočov - Modletín - Spálava - Lány - Libice nad Doubravou (celkem 23,0km) Výlet do okolí: Okolo obce Nasavrky Nasavrky - Hodonín - Libkov - Mezisvětí - Vodní nádrž Křižanovice. Gravitační, přímá hráz trojúhelníkového profilu z prostého vibrovaného betonu bez ochranného prostoru a 130 metrů dlouhou hrází v koruně. Vodní elektrárna s Francisovou turbínou je umístěna u levého břehu.. 1. Do slepé mapy CHKO Železné hory zakreslete následující lokality: A - PR Hubský B -PR Maršálka C - PR Mokřadlo D - PR Strádovka E - PR Údolí Doubravy F - PR Zlatá louka G - pramen Doubravy H - pramen Chrudimky I - vodní nádrž Seč J - vodní nádrž Křižanovice. K -vodní nádrž Pařížo Nejstarší vodní dílo na na řece Chrudimce, jedna z prvních přehrad se sypanou hrází v Čechách. Hráz je 208 m dlouhá a 17 m vysoká, zadržuje jezero o rozloze 66 ha. Nádrž se využívá jako zdroj pitné vody..

V krásném přírodním prostředí CHKO Železné hory, cca 200 m od vodní nádrže Seč. Vybavení Wellness centrum (finská sauna, biosauna, infrasauna, vnitřní a venkovní ochlazovací bazén, solná jeskyně, tepidárium s mlhovým oparem, tropická sauna, turecká parní sauna, relaxační bazén s protiproudem, vnitřní a venkovní. Soubory v kategorii Seč Reservoir. Zobrazuje se 37 souborů z celkového počtu 37 souborů v této kategorii. Beach meadow of Seč lake in Seč, Chrudim District.jpg 3 888 × 2 592; 5,39 MB. Beach with Low water state of Seč lake in Seč, Chrudim District.jpg 3 888 × 2 592; 2,5 MB. Brusle - panoramio.jpg 4 320 × 3 240; 2,76 MB

Virtual Czech Republic - Virtuální prohlídka / virtual tour České republiky od VirtualPanorama. Fullscreen panoramas of the Czech Republic Turistické trasy. Výlet do okolí: Okolo obce Nasavrky Nasavrky - Hodonín - Libkov - Mezisvětí - Vodní nádrž Křižanovice - Hradiště - Peklo - Nasavrky (celkem 12,3km) Turistická trasa: Třemošnice - Libice nad Doubravou Třemošnice - Hedvikov - Kubíkovy duby - Javorka - Vodní nádrž Seč - Dolní Ves - Klokočov - Modletín.

Vodní nádrž Seč | Koupání Seč | NaVyletVodní nádrž Rozkoš

Kolem vodní nádrže Seč Chotěboř - Rušinov - Seč - Ústupky, rozc. - Horní Bradlo - Rušinov - Chotěboř (celkem 51,5km) Lázně Bohdaneč - Valy - Bezděkov - Lukavec Lázně Bohdaneč - Černá u Bohdanče - Mělice - Valy - Lepějovice - Bezděkov - Barchov - Lukavec (celkem 20,0km) Mapa serveru Českomoravská vrchovin Turistické trasy. Turistická trasa: Třemošnice - Libice nad Doubravou Třemošnice - Hedvikov - Kubíkovy duby - Javorka - Vodní nádrž Seč - Dolní Ves - Klokočov - Modletín - Spálava - Lány - Libice nad Doubravou (celkem 23,0km) Výlet do okolí: Okolo obce Nasavrky Nasavrky - Hodonín - Libkov - Mezisvětí - Vodní nádrž. Wi - Fi zdarma. Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 1 až 6 osob ve 3 ložnicích. Plně vybavená kuchyň - talíře, příbory, hrníčky, skleničky, pánve, hrnce. Zdarma káva a čaj. Ložnice a pokoje: 3 ložnice s celkem šesti lůžky se nachází v patře. Ihned nad schody se po pravé straně nachází první pokoj s. VODNÍ NÁDRŽ SEČ Údolní přehradní nádrž postavená v letech 19251934 na řece Chrudimce slouží jako ochrana před povodněmi a vodárenským a... SEČ Cullenka19; 13.08.19; 20 380 Město Seč se nachází v okrese Chrudim v Pardubickém kraji. Žije zde 1720 obyvatel Hotel Renospond nabízí pohodlné ubytování a příhodné podmínky pro rodinnou dovolenou, výlet ve dvou i skupinový pobyt s veškerým zázemím. Areál s koupalištěm stojí uprostřed přírody nedaleko města Skuteč mezi Vysočinou a Orlickými horami