Home

Repase DPF filtru

Diagnostika, opravy, čistění a repase DPF filtrů

Servis a renovace DPF se zárukou. Aktuálně Aktuální počet spolupracujících servisů v ČR: 19. Nadstandartní záruka. Čištěním filtru dosahujeme 98% původního filtru. Na čištení filtru pevných částic poskytujeme nadstandartní 3-roční záruku Zabýváme se repasí DPF, FAP, filtrů. Jsme vybavení moderními stroji na čištění DPF filtrů. Filtr pevných částic se ustaví do stroje, kde je následně vymýván Vyčištění DPF filtrů částic efektivním, levným způsobem - Advanpure vám nabízí vysoce kvalitní, profesionální a šetrné řešení, aby se zabránilo nákladné výměně vašeho zaneseného filtru částic. Profesionálně čistíme a renovujeme všechny typy DPF filtrů pevných částic a SCR katalyzátorů čištění filtru pevných částic, DPF, FAP, SCR, renovace DPF, čištění dpf, výkup katalyzátorů Čištění filtrů pevných částic - Na Veselí 45, Praha 4 +420 606 777 77 Čištění Dpf Praha, čištění dpf filtrů praha, čištění filtrů pevných částic, čištění katalyzátorů, autoservis, diagnostika dpf filtru

Filtr pevných částic, kterému se u nás říká DPF a v západní Evropě FAP, je zařízení, které napomáhá odfiltrovat pevné nečistoty ve spalinách dieselových automobilů. Jsou to nežádoucí látky, karcinogeny, které znečišťují ovzduší a poškozují přírodu Zjistěte nezávazně cenu regenerace filtru pevných částic - KONTAKTUJTE NÁS ZDE. Provádíme tyto úkony: výměna filtru pevných částic, odblokování filtru pevných částic, doplnění filtru pevných částic. Výměna filtru pevných částic. Uvažujte o ní v momentě, kdy začne trvale svítit ve vašem voze kontrolka DPF filtru Expres výměna originálních DPF filtrů pro osobní vozidla - do 24 hodin - předčištěné skladové DPF (všechny značky vozidel) Renovace / čištění filtru DPF pro osobní a dodávková vozidla: 2 - 4 pracovní dny Renovace / čištění DPF a katalyzátorů EURO 4, EURO 5, EEV, EURO 6, IIIB, TIER 4: 2 - 4 pracovní dny Renovace katalyzátoru EURO 5 - VOLVO, RENAULT, IVECO, IRISBUS.

Repase DPF filtrů Praha Repase DPF filtrů Prah

Zatímco nový filtr pevných částic vyjde na 30.000,- Kč a více (podle značky vozu), renovace DPF Vás bude stát v průměru 7500,- Kč. Námi využívaná technologie BioFlash je šetrná k filtru i životnímu prostředí. Díky této technologii jsme schopni dosáhnout vyčištění DPF na 98-100% původních hodnot DPF / FAP čištění a renovace Profesionální čištění filtrů pevných částic. Čištění filtrů pro osobní, užitkové i nákladní vozy včetně autobusů. Váš filtr vyčístíme až na nominální účinnost. Každý jednotlivý filtr je u nás podroben důkladnému čistícímu a kontrolnímu procesu Používáme moderní technologie Italský patent. Naše firma se zabývá čištěním filtrů pevných částic (DPF, FAP, SCR) a nejen jich. Vlastníme moderní zařízení italské výroby, které se postará o celý cyklus čištění a renovace původní účinnosti filtru Ačkoli stále hledáme nové možnosti renovace keramiky filtrů pevných částic a katalyzátorů, vždy od nás můžete čekat jen vyzkoušené, ekologické a efektivní postupy, které váš filtr pevných částic neponičí. Technologie specializované na DPF a KA Postup renovace dpf. Jak čistíme filtry pevných částic my? 1. převzetí vozidla (filtru) V naší nabídce je několik možností, jak doručit DPF k renovaci. Pokud jste z Liberce a okolí, je ideální přijet (po telefinocké domluvě) k nám a naši technici se o všechno postarají. Váš filtr je nyní připraven k dalšímu.

Ceník, DPF - renovace filtrů pevných částic DP

Renovace DPF nejen v Olomouci prostřednictvím cistyfiltr.cz je nejen efektivní a levná, ale také časově nenáročná a bez starostí. Stačí zajet do jakéhokoliv autoservisu v Olomouci a nechat si DPF filtr vymontovat. Kurýr jej ihned odveze do čistícího střediska, kde filtr nejdříve důkladně prozkoumáme pomocí endoskopické kamery a následně velmi šetrně proběhne. Repase DPF nebo CAT: Jedná se o službu, kdy dochází k výměně filtračního jádra (je vykuchané nebo poškozené) s využitím původního obalu filtru (dává smysl jen u vozidel, kde není nový filtr dostupný za rozumné ceny). Zde je cena individuální a stanovuje se až podle fyzického stavu originálního filtru Než k nám dorazil tento filtr pevných částic, prošel čištěním bez rozebírání metodou prolití chemickou látkou. Majiteli vozidla filtr následně na vozidle nefungoval, vozidlo mělo špatnou dynamiku, vysokou spotřebu a regenerace filtru probíhaly téměř neustále Dalším naším segmentem, kde používáme osvědčenou čistící univerzální technologii ověřenou konceptem Cleantaxx, je čištění (renovace) filtrů pevných částic - DPF pro osobní vozidla. Veškeré čistící kroky a postupy (jejich až 12), provádíme výhradně velmi bezpečnou a ověřenou suchou metodou. Vždy reagujeme. Renovace DPF filtru pevných částic. Nechcete platit nehorázné peníze za nový filtr ? Obraťte se na nás Autoservis Automont. AUTOSERVIS AUTOMONT Hloubětínská 38, PRAHA 9 Hloubětín + 420 281 864 144 + 420 777 223 673. DPF - FILTR PEVNÝCH ČÁSTIC čištění - servis - údržba >>>.

Servis a renovace DPF se zárukou Servis DP

Renovace filtru pevných částic metodou HeatAir obnoví Váš původní sazemi zanesený filtr bez nutnosti jeho výměny za nový. Nekupujte znovu to, co již máte! Vlastníme speciální patentovanou technologii pomocí které jsme schopni vyčistit váš zanesený DPF a FAP filtr na 95-99% stavu nového filtru a to za zlomek ceny DPF filtr - filtr pevných částic (Diesel Particulate Filter) je keramická vložka výfuku se systémem kanálků, které zachycují jemné, poletavé, pevné částice z výfukových plynů u dieselových vozidel a zabraňují tak úniku rakovinotvorných částic do ovzduší.. Od roku 2004 je v každém moderním dieselovém vozidle DPF filtr výrobcem instalovaný a je umístěn ve. Charakteristika DPF filtru. Jedná se o mechanický filtr, jehož filtrační vložka připomíná včelí plástev. Nachází se v blízkosti motoru a dokáže zachycovat částice kovu či minerální částečky z paliva a oleje. Dříve či později se však i tento filtr zanese - tehdy nastupuje řídící jednotka, která upraví. Repase DPF filtr: Kdy je zapotřebí a co byste o ní měli vědět? Dieselové motory produkují kromě vody a oxidu uhličitého i pevné částice sazí. Ve srovnání s benzinovými motory jde až o 200× větší množství. Tyto částice jsou pro člověka nebezpečné, protože se dostávají hluboko do plic a mohou přispívat ke.

Čištění DPF - filtru pevných částic Škoda | DPF FTG

Repas DPF filtru - je to opravdu tak složité, jak to zní? DPF - za těmito třemi písmeny se skrývá označení filtru pevného částic, který se nachází v motorech poháněných naftou. Panují kolem něj neustále dohady a diskuse o něm asi nikdy neutichnout Záladní ceny renovace DPF Cena; Renovace DPF filtru: 4990 Kč: Renovace DPF filtru - EXPRESS do 24 hodin - pouze Praha: 5990 K Renovace - čištění filtru pevných částic DPF. Filtr pevných částic (DPF - diesel particulate filter) je již nedílnou součástí výfukové soustavy vozidla a v emisních normách je na jeho správné fungování kladen čím dál větší důraz. Úkolem filtru DPF je zajistit odfiltrování pevných částí zplodin, které jsou.

Patentovaný způsob šetrné renovace a čištění filtrů pevných částic bez použití chemie a jakékoli kapaliny Jednodušším, levnějším a dlouhodobě nejlepším řešením je renovace filtru pevných částic. Renovace DPF je rychlá, levná a účinná V České a Slovenské republice dlouhodobě působí společnost DPF Engineering Czech s.r.o. jejíž renovace filtrů pevných částic metodou SmartClean® patří mezi absolutní světovou. Šetrná a rychlá renovace DPF filtru Ucpaný filtr bude dokonale zkontrolován, a to jak klasickým vizuálním pohledem odborníků, tak i endoskopicky. Kamera jednoznačně zjistí situaci a bude určena jak celková průchodnost filtru, tak s ní související odpor Filtr pevných částic byl ještě před několika lety pro většinu majitelů Škodovek neznámým pojmem. S nastupujícími novými motorizacemi se však stal nejdříve doplňkovou a následně povinnou výbavou už i v mladoboleslavských modelech. Prodejci nových automobil Jaká vozidla mají DPF filtr namontován? Filtr pevných částic, označovaný také jako DPF, je dosud výrobci.

Repase DPF filtrů - Osobní auta Nejautodily

RENOVACE FILTRU DPF zahrnuje • Vizuální kontrolu zejména části výfuku za filtrem, kde je možné už pohledem odhalit, zda filtr není prasklý. Pokud je keramická vložka poškozená, je nahrazena novou • Kontrolu průtoku vzduchu přes filtr a zanesení hodnot do protokol Renovace DPF . Renovace filtru pevných částic je určitou možností, jak se vyhnout nesmyslné investici do filtru úplně nového. Cena tohoto komponentu se liší v závislosti na tipu vozidla a v některých případech se může vyšplhat až na deseti tisícové hodnoty Další možností, jak autu ulehčit od sazemi a popelem zaneseného filtru pevných částic, je jeho repase, renovace Životnost filtru pevných částic pohybuje v rozmezí 150 - 200 tisíc km Nemůžete k nám přijet? Zašlete filtr pevných částic poštou Cena za vyčištění filtru DPF/FAP, osobního a dodávkového automobilu je.

Filtr pevných částic DPF (z anglického Diesel Particulate Filter, resp. FAP - filtre a particule) je velmi potřebná a užitečná součást moderních vozidel s naftovým motorem. Jejím cílem je zabránit rozptylování prachových částic uvnitř měst a zajistit lepší vzduch pro všechny obyvatele RENOVACE FILTRU DPF zahrnuje •Vizuální kontrolu zejména části výfuku za filtrem, kde je možné už pohledem odhalit, zda filtr není prasklý. Pokud je keramická vložka poškozená, je nahrazena novou •Kontrolu průtoku vzduchu přes filtr a zanesení hodnot do protokol Cena čištění filtru. Pro cenu renovace filtru DPF nebo katalyzátoru do vašeho vozu nás prosím kontaktujte prostřednictvím online formuláře, mailem anebo telefonicky. Rádi Vám sdělíme, jak celý proces funguje v praxi a jak postupovat konkrétně Filtr pevných částic je nedílnou součástí mnoha moderních automobilů. Mnozí motoristé místo renovace či výměny filtrů pevných částic raději volí jeho úplné odstranění, jenže tím zhoršují stav svého vozu a také riskují problémy u emisní kontroly díky horším emisím výfukových plynů

Profi Renovace Dpf Filtr

Provozujeme vlastní autoservis a tak dokážeme po důkladném prověření vozu přijít na příčinu zanášení filtru. UŠETŘÍTE ZA DRAHOU VÝMĚNU FILTRU Vyčištěním filtrů ušetříte až desetitisíce o proti koupi nového filtru Provádíme opravy turbodmychadel, opravy manuálních a automatických převodovek, repase hřebenového řízení, servočerpadel, čištění DPF filtru - filtru pevných částic, prodej tažných zařízení, střešních nosičů, nosičů kol Nejautodily.c Nyní přichází na trh nová, legální a výrazně levnější možnost, jak Váš problém s DPF filtrem řešit. Přidejte se i Vy k desetitisícům spokojených zákazníků již z 88 zemí světa a vydejte se cestou renovace DPF filtru a jeho dalšího použití. Výhody. nízkonákladové řešení. šetrné vůči filtru. legální. Na mé Audi A4 se mi rozsvítila kontrolka DPF, technik v servisu mi řekl, že musím vyměnit filtr pevných částic a bude to stát přes 40tis což je dost peněz, tak jsem hledala na internetu jiné možnosti a našla firmu dpf-brno, která filtry čistí i se zárukou

Renovace filtru DPF zahrnuje: Vizuální kontrolu zejména části výfuku za filtrem, kde je možné už pohledem odhalit, zda filtr není prasklý, pokud je keramická vložka poškozená, je nahrazena novou. Kontrolu průtoku vzduchu přes filtr a zanesení hodnot do protokolu

Filtry pevných částic - DPF - DPF-CAT Systems

Vše o čištění filtru konceptem Cleantaxx. V dnešní době existuje několik metod čištění DPF a katalyzátorů. Úroveň služeb se velmi liší, ale pro zákazníka je v první fázi důležité, že kontrolka na palubní desce zhasne - problém je vyřešen Do DPF filtru Vám neřežeme! Díky naší technologii vás čeká stejné množství ujetých kilometrů jako s novým filtrem pevných částic. 100% úspěšnost čištění certifikovanou technologií! Díky naší technologii vás čeká stejné množství ujetých kilometrů jako s novým filtrem pevných částic.. Čištění dpf filtrů Most. Náhradní vozidlo zdarma. Samostatná renovace Vámi demontovaného dílu. Po převzetí dílu na renovaci / čištění provádíme diagnostiku průchodnosti a dle ní nastavujeme nejvhodnější cyklus čištění

DPF - renovace filtrů pevných částic DP

Renovace DPF filtru přináší značnou finanční úsporu oproti nákladům za nákup filtru nového. Pro renovaci DPF filtru je zapotřebí dodat demontovaný filtr vcelku (jako jeden díl). Máte-li zájem o cenovou nabídku, vyplňte, prosím, poptávkový formulá Filter pevných častíc je známy aj pod názvom DPF filter (Diesel Particulate Filter) je súčasťou dies e lových a nových benzínových motorov. DPF filter je umiestnený hneď za turbodúchadlom. Dies e lové motory majú tendenciu produkovať menej oxidu uhličitého (CO2) ako benzín, avšak vytvárajú väčšie množstvá sadzí nespálených častíc Repasovanie DPF filtrov . Robíme repas filtrov pevných častíc. Na repasovanie používame certifikovanú technológiu Advanpure, ktorá je navrhnutá špeciálne na tento účel.. Ako repas prebieha? Profesionálny repas DPF filtra sa robí prostredníctvom technológie Advanpure.Jedna sa o uzavretý okruh, kde sa pomocou hydrodynamického procesu čistí filter Vypnutí DPF. Jestliže vás trápí ucpaný filtr pevných částic, častá regenerace filtru, nízký výkon či vysoká spotřeba a náklady na pořízení nového převyšují cenu vozidla, je jeho demontáž tou správnou cestou pro vás

DPF Praha - Čištění DPF filtru na počkán

Renovace DPF - efektivní vyčištění filtru pevných částic dodávkových vozidel. Čištění filtrů pevných částic DPF provádíme certifikovanou metodou, která je zcela šetrná, ekologick.. 6,990Kč Cena bez DPH: 5,777Kč Dostupnost: ZA 2 - 3 DNY OD OBJEDNÁN Kromě již existujících věrnostních programů Bonus+ a Budget Program nyní nabízí také možnost renovace filtru DPF. Při provozu vozu se může stát, že z nějaké příčiny dojde k zanesení DPF sazemi nebo popelem a DPF nelze vyčistit běžnou regenerací při provozu vozu ani manuálně spuštěnou regenerací pomocí diagnostiky Mitsubishi. Dále může dojít až k. Pro správnou funkci DPF filtru a jeho aktivní regenerace, je zapotřebí plynulá jízda při vyšší rychlosti, kdy se při teplotách okolo 6500°C a za pomocí vstřikovaní nafty do výfuku vypalují částice zachycené filtrem. Mezi nejčastější příčiny související s poruchou DPF je městský provoz, vadný EGR ventil, špatná.

RENOVACE FILTRU DPF zahrnuje. Vizuální kontrolu zejména části výfuku za filtrem, kde je možné už pohledem odhalit, zda filtr není prasklý. Pokud je keramická vložka poškozená, je nahrazena novou; Kontrolu průtoku vzduchu přes filtr a zanesení hodnot do protokol Kutilové aneb jak popravit filtr pevných částic DPF Renovace DPF je několikanásobně levnější, než kupování filtru nového. Je to proces, při kterém dochází ke spálení nečistot externím servisním zásahem a obnovení funkčnosti filtru z 98%. Nechte si renovovat filtr pevných částic profesionály, neutrácejte zbytečné peníze za nový! MOTOCAR s.r. TEL: +420 774 314 148. E-MAIL: info@dpf-filtry.cz. nebo kontaktujte náš autoservis. Přejít na www autoservisu za 1 990Kč. Zajištujeme expresní čištění DPF filtru včetně vyzvednutí a doručení do Olomouce. Akční cena za samostatné čištění DPF u osobních automobilů. Platnost akční ceny čištění DPF do odvolání. OBJEDNAT ČIŠTĚNÍ

Renovace / čištění filtru DPF s čekací dobou 2 - 4 pracovní dny. Renovace / čištění katalyzátorů EURO 4, EURO 5, EEV, EURO 6, IIIB, TIER 4 s čekací dobou 2 - 4 dny. Prodej nových katalyzátorů pro užitková vozidla EURO 4 a EURO 5 - dodáváme katalyzátory od předních výrobců za výhodné ceny Na Firmy.cz najdete 2 firmy v kategorii Čištění filtrů pevných částic v Dobříši. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba Expresní čištění DPF a DPF Expert

Jak vyzrát na problémy s filtrem pevných částic? Snadno

 1. Repas DPF - Profesionálne čistenie filtrov pevných častíc. Learn More. Repas filtrov Dpf/fap. August 29, 2019 · Filter zbavíme všetkého znečistenia šetrnou technológiou podobnou tomu ktoru využíva auto samotné, ktorá ho zanechá čistý a úplne pripravený pre založenie do auta
 2. Renovace filtru DPF zahrnuje: Vizuální kontrolu zejména části výfuku za filtrem, kde je možné už pohledem odhalit, zda filtr není prasklý. Pokud je keramická vložka poškozená, je nahrazena novou; Kontrolu průtoku vzduchu přes filtr a zanesení hodnot do protokol
 3. opravy / repase / výměny vstřikovačů paliva. výměny oleje a olejového filtru v automatických převodovkách. opravy / repase nebo dodání nového turbodmychadla. výměny vačkových hřídelů. výměny rozvodů motoru vozidla. výměny poškozených čelních autoskel. kontrolu funkčnosti, vyvakuování a následné plnění.
 4. Prebehol som google a spomedzi všetkých firiem vybral Repas DPF. Výber neľutujem. Filter bol údajne silne znečistený keďže som behal na aute aj napriek výstrahe. Za 150. € mi ho vyčistili, auto už má za sebou od vyčistenia 50 000km a stále ide ako hodinky. Ďakujem, rozhodne odporúčam! Show more. Michal, Bratislava
 5. od 3 990 Kč. renovace DPF filtru ( Ebo ) R (7.5.2021 19:16) tak, hlavně majitel ušetřil kačáky za novej filtr
 6. Renovace DPF filtru: Víme, jaká varianta je nejlepší Filtr pevných částic je zařízení, které už dnes nalezneme skoro v každém automobilu s dieselovým motorem. Spousta majitelů takovýchto aut si právě na jeho přítomnost stěžuje, jelikož se časem zanáší a nákup nového vyjde i na několik desítek tisíc korun
 7. možnost kompletního zajištění renovace včetně demontáže z vozidla; Jedinečná a revoluční technologie HeatAir využívá nejmodernějších poznatků v oblasti čistících a sukčních systémů. Současně je však také velmi šetrná k DPF filtru samému. Proč zvolit renovaci pomocí HeatAi

Dpf SERVIS Ostrava Rakovecká 219, 739 32, Řepiště Telefonní číslo: +420 774 006 940 E-mail: info@dpfservisostrava.c potíže začaly až po ujetí 35.000 km v ČR, se stejným motorem v Peugeotu 206 6/2005 při stejném režimu ježdění jsem o DPF ani nevěděl). Pak je renovace filtru reálnou volbou před opakovanou koupí nového Životnost filtru pevných částic je průměrně 80.000 km až 200.000 km , hodně závisí na druhu provozu a řidiči. Druhá možnost je renovace filtru technologií DPF Tech . Proč je filtr DPF nutný? Mnoho majitelů dieselových vozů nechalo v minulosti filtr pevných částic z auta odstranit Štítek - regenerace dpf filtru. Auta • Doplňky, výbava a náhradní díly Repase DPF filtr: Kdy je zapotřebí a co byste o ní... Nové článk Limit pro vozy s DPF filtry je 0,25. Tato Octavia ještě filtr pevných částic nemá a i přesto se do tohoto limitu lehce vešla. Představte si nenadálou situaci. Příklad pouze Chystáte se na cestu. Balíte, skládáte věci, zavíráte kufr, mrknete na SPZ a zatuhnete! Vidíte datum

Renovace / regenerace filtrů pevných částic ( DPF/FAP

V přibližně 90% případů je DPF vyčištěno a jeho funkčnost je tak zcela obnovena. Získáte od nás potvrzení o tlakové zkoušce před a po čištění, která prokáže výskyt ucpávky uvnitř filtru. Přiložíme také fotografie před a po čištění Po zjištění závady filtr demontujeme a zašleme na diagnostiku do firmy DPF Enginering. Tam filtr profesionálně proměří a renovují. Výhodou je, že DPF Engineering poskytuje záruku na renovaci 3 roky a garantuje přitom obnovení funkcí filtru na 98 % původního stavu Po důkladném pročištění filtru dle technologického postupu, je každý filtr podroben rentgenové zkoušce, která prověří účinnost repase a odhalí i případná poškození. Jiné způsoby repase filtrů pevných částic nejsou doporučeny, neboť by mohlo dojít k jeho poškození, například vyšším než doporučeným.

Video: Profesionální čištění DPF filtrů a katalyzátorů DPF FT

Filtry pevných částic aneb DPF (4/4): Výměna, čištění, vytloukání DPF. RadovanTeplý | 10. 07. 2014 19:34. předně Vás zdravím a dovoluji se dotázat, zda jste si opravdu plně jist tím, že se DPF nedá smysluplně a profesionálně vyčistit chemickou cestou a to přímo na vozidle, bez demontáže DPF?? Renovace filtru DPF zahrnuje: Vizuální kontrolu zejména části výfuku za filtrem, kde je možné už pohledem odhalit, zda filtr není prasklý, pokud je keramická vložka poškozená, je nahrazena novou. Kontrolu průtoku vzduchu přes filtr a zanesení hodnot do protokolu Možnosti spolupráce s autoservisy. Pokud jste vlastníkem autoservisu, jistě chcete pro své zákazníky to nejlepší. Spokojený zákazník se vrací, proto je třeba mu nabídnout skutečnou kvalitu. Renovace filtru DPF technologií SmartClean® je vysoce účinná (obnova na 98% původního stavu), poskytujeme na ni záruku 3 roky a vše.

PROFESIONÁLNÍ Repase ČIŠTĚNÍ FILTRŮ PEVNÝCH ČÁSTIC (DPF

Renovace / regenerace filtrů pevných částic ( DPF/FAP

 1. Profesionálně čistíme a renovujeme všechny typy DPF filtrů pevných částic a SCR katalyzátorů.Je Váš DPF filtr ucpaný? Žádný problém. Filtr Vám vyčištíme do 24 hodin a se zárukou.Díky nové německé protisměrné technologii čištění ADVANPURE CLEANING TECHNOLOGY umíme filtr vyčistit bez rozříznutí obalu výfuku
 2. Renovace filtrů částic DPF, FAP. Před demontáží filtru z vozidla v servisu, provádíme nejprve kompletní diagnostiku celého vozidla, abychom se přesvěčili, že všechny potřebné funkce pro správné fungování vypalování fungují jak mají. Pokud tomu tak není, uvedeme vše do pořádku a snažíme se o vyvolání.
 3. Filtr pevných částic nebo také jinak označován jako filtr DPF - Diesel particulate filter či také jako FAP - Filtre à particules je montován již z výroby do všech moderních dieselových automobilů. Pokud patříte mezi vlastníky dieselových automobilů, asi budete znát problematiku filtrů pevných částic dobře, ale pokud jste si diesel koupili nedávno, určitě se budete.
 4. Takýto repas DPF filtra je efektívnejší ako iné metódy vrátane kúpy filtra nového, ktorá predstavuje finančne ďaleko najnáročnejšie riešenie problémov s DPF filtrom. Ako je známe, dieselové motory produkujú isté množstvo nespálených pevných látok, ktorých základom sú častice
 5. čištění DPF filtru; Diagnostika vstřikovačů; kontrola vstřiků Praha; Repase vstřikovačů; čerpadlo vstřiky; cena repase vstřiků; Výměna oleje v automatické převodovce; Příklad naměřených emisí před a po čištění vstřiků a celé soustavy (Takto to funguje vždy! Nejedná se o modelový příklad, ale o běžnou praxi.
Máme se modlit, aby hadice turbodmychadel nepraskalyTurbo repas praha 10, repas turba praha, turbodmychadlo

Expresní čištění filtrů pevných částic a katalyzátorů

 1. NEJČASTĚJŠÍ DŮVOD RENOVACE DPF. Pokud čidla tlaku ve výfuku vyhodnotí nutnost regenerace, spustí se mimo město aktivní regenerační proces filtru, který spočívá v postřiku nafty z válce do výfuku. Dojde ke zvýšení teploty nad 500°C a spálení sazí na popel
 2. Auto - Repase filtru bazar. Vybírejte z 17 inzerátů. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii
 3. Nové DPF filtry jsou výrobkem značky DINEX, remanové DPF patrony prošly profesionálním čištěním suchou metodou a mají parametr nových filtrů originálních. Na katalyzátorech se provedly odborné renovace formou výměny jader SCR (EURO 5-EEV) , nebo výměny filtrů DOC a SCR katalyzátorů (EURO 6)
 4. cena pro osobní automobily - od 3950,-Kč vč. dopravného zpět k zákazníkovi kurýrem - cena pro nákladní automobily, autobusy, traktory, stavební stroje je vypočítána vždy dle rozměrů DPF - cena od 7.500,-Kč pro rozebíratelný DPF tzn. Je spojen šrouby ne svarem. Pro filtry nerozebíratelné - svařené - cena vyčištění DPF začíná od 10.500,-Kč
 5. Renovace přes APM Automotive. DPF pro renovaci mohou zákazníci ´odevzdávat ´ na jednotlivých pobočkách APM Automotive. Ceny začínají na částce nad 2.000,- Kč za renovaci SCR katalyzátorů osobních vozů, renovace tradičních DPF stojí dle typu (bez nebo s předkatalyzátorem) šest až sedm a půl tisíce

Úvod - SAVI servis s

 1. Filtry pevných částic FAP (DPF) používané ve vozech koncernu PSA lze běžně repasovat. Dokončení série článků podle podkladů PSA Peugeot Citroën.Cena za repasi těchto filtrů je mnohem nižší, než se obecně předpokládá a než za výměnu požadují jiní výrobci - ve většině případů přijde na 8990 Kč
 2. Čistíme filtry pevných částic neboli DPF v osobních automobilech, dodávkách, nákladních vozech i autobusech. Naším cílem je udržení filtrů naplno funkčních, jedině tak můžeme šetřit životní prostředí
 3. Jsme partner a servisní místo firmy DPF-TECH a nabízíme renovace filtrů DPF. Naše řešení renovace filtrů pevných částic je garantované, funkční a maximálně ekologické. Existuje celá řada způsobů čištění filtru pevných částic, většina z těchto způsobů je však velmi málo účinná a navíc neekologická
 4. Nové DPF filtry. Vstupní náklady cca 200-1500 EUR bez montáže. Výhodou je že zákazník získá nový filtr s plnou zárukou od výrobce filtru vozidla. Po čase max. 70 000 - 400 000 km (životnost je závislá od stylu jízdy, a stavu motorového vozidla) je nutné znovu měnit tento DPF filtr
 5. I zcela zanesený DPF filtr sazemi je po servisu průchozí a emisní měření ověří jeho znovuobnovenou účinnost. Cena kompletního servisu filtru pevných částic DPF, kde se jedním krokem odstraní úsady ze sacího, palivového a olejového systému je 7000 Kč s DPH plus výměna motorového oleje a olejového filtru, která je.

Čištění DPF filtru Ostrava - čištění a renovace filtrů

 1. Ucpaný filtr, pokud není trvale mechanicky poškozený, lze renovovat téměř na původní stav filtru nového. Společnost DPF Engineering s.r.o. k tomu používá metodu SmartClean® - nejmodernější způsob renovace filtrů pevných částic s garancí renovace na 98 % původního stavu filtru
 2. Rrepasujeme turbodmychadla, vstřiky, DPF filtry pevných částic, klimakompresory, spojky, chladiče spalin a vše, co se repasovat dá a to vše s 2 letou zárukou!!! Věškerý repas se dělá z Německých dílů značky Schenk a vše se testuje a vyvažuje na velmi přesných Německých strojích
 3. ekologicky, KVALITNĚ, rychle a levně Čištění DPF nebo také regenerace či renovace filtrů pevných částic je cesta, jak splnit emisní limity a úspěšně absolvovat povinnou technickou kontrolu motorového vozidla za zlomek ceny oproti pořízení nového částicového filtru. Vysoká kvalita našich služeb je dána nejmodernější technologií
 4. Náš způsob renovace DPF/FAP/SCR je naprosto ekologický a přitom téměř 100% účinný. Nebudeme Váš filtr řezat, vypalovat ani svařovat, tyto techniky jen zvyšují riziko poškození keramické vložky uvnitř filtru
 5. Filter pevných častíc (DPF/FAP filter) je určený na zachytávanie sadzí vo výfukovom systéme motorového vozidla a má ho väčšina dieselových motorov. Používaním sa zanáša a jeho upchatie je bežná závada, ktorá sa Vám stala, ak: na prístrojovej doske svieti kontrolka filtra pevných častíc evidujete znížený výkon vozidla ste zaznamenali nárast spotreby paliva.
 6. filtr dpf euro vi > 3,5 t- 400 czk katalyzátor euro iv, euro v - 667 czk prŮmĚrnÉ mĚsÍČnÍ technickÉ nÁklady pro dpf filtry z vozidel <3,5 t 34161 czk ostatní náklady (měsíčně) 319557-346187 czk. provoznÍ nÁklady (elektŘina, ČisticÍ prostŘedek, filtry) v prŮmĚru 266 czk / 1dpf
Audi A6 2

DPF filtr VW Sharan 2.0 TDi 1968ccm 100KW 136HP11/2005-03/2010motor BVH 1968ccm 103KW 140HP11/2005-03/2010motor BRT O.E. kód: 7M3254800C, 7M3131581A, 7M3131582 Využívajú ho najmä značkové servisy a ponúkajú tak nižšiu cenu za DPF filter výmenným spôsobom (tzv. Repasovaný DPF). Teraz však ponúkame túto možnosť aj koncovým zákazníkom a servisom za ešte nižšiu cenu, než je kúpa repasovaného filtra pevných častíc. Čo obnáša renovácia DPF Repas DPF - Profesionálne čistenie filtrov pevných častíc. Viac informácií. Repas filtrov Dpf/fap. 29. augusta 2019 · Filter zbavíme všetkého znečistenia šetrnou technológiou podobnou tomu ktoru využíva auto samotné, ktorá ho zanechá čistý a úplne pripravený pre založenie do auta