Home

Kodl aukce

85. aukce Galerie KODL se uskuteční tuto neděli 30. května od 12 hodin. Průběh aukčního dne bude velmi podobný aukci podzimní, tedy bez přítomnosti veřejnosti. Dražit můžete online na aukčním portálu artslimit.com. Je také možné pověřit plnou mocí zástupce galerie a podat pevný limit nebo dražit po telefonu. Aukce pro Paraple - Galerie KODL. 26. dubna 2021 — 30. května 2021 Palác Žofín, Praha 1. Galerie KODL pořádá v neděli 30. května od 12 hodin na pražském Žofíně tradiční aukci, na které budou dražena i díla, jejichž výtěžek bude věnován Centru Paraple. Aukce se uskuteční i online formou. Všechna dražená díla si. Galerie Kodl 30. 5. 2021. Výsledky Nejdražší položkou květnové aukce Galerie Kodl se stal obraz Noční slavnost od Toyen, který se prodal za 36,48 milionu korun. Hranici deseti milionů korun... celý článe

Galerie Kodl - Aukční, prodejní, výstavní síň, Praha

  1. Aukce pro Paraple. Umění, které pomáhá. Galerie KODL pořádala v neděli 30. května od 12 hodin na pražském Žofíně tradiční aukci, která proběhla stejně jako ta loňská i online formou. Finanční výtěžek z prodeje pěti uměleckých děl v rámci 85. aukčního dne Galerie KODL vynesl 745 000 Kč a je na konto Centra.
  2. 84. aukční den Galerie KODL se uskuteční v neděli 29. listopadu od 12 hodin na Žofíně, poprvé se aukce uskuteční i online formou. Předaukční výstava je kvůli vládním opatřením zavřena, aukční katalog si ale může prohlédnout každý na stránkách galerie už teď
  3. Galerie Kodl. Národní 7. Praha. Česká republika. 30.05.2021 Aukce. Aukce výtvarného umění. Top výběr uměleckých děl. Předaukční výstava mimořádných uměleckých děl probíhá v prostorách Galerie KODL od 26. dubna do 29. května. Zakončena bude aukcí na pražském Žofíně v neděli 30. května od 12 hodin

Aukce Galerie KODL. 10.9.2020. Nenechte si ujít předaukční výstavu 250 mimořádných a vzácných uměleckých děl, která probíhá od 1. října do 28. listopadu v Galerii KODL na Národní třídě. Výstava bude zakončena aukcí na pražském Žofíně v neděli 29. listopadu a zájemci budou mít příležitost dražit i online na. Aktuální aukce. Galerie KODL pořádala v neděli 30. května od 12 hodin na pražském Žofíně tradiční aukci, která proběhla stejně jako ta loňská i online formou. Ve virtuálním prostředí byla možnost i prohlídka všech děl a po delší době i fyzicky v galerii v rámci předaukční výstavy

Aukce pro Paraple - Galerie KODL PARAPL

Vážení návštěvníci, vítáme Vás na stránkách aukční galerie Obrazy v aukci. Charitativní aukce vynesla 282 000 Kč, včetně veškeré naší provize. Budou darovány tornádem poničené Mateřské škole v Moravské Nové Vsi. Stále příjmáme historické a umělecké fotografie, pohlednice, fotografie staré Prahy a další podobné zajímavosti do připravované speciální. 50. aukce Antikva Nova Kodl a 54. aukce Aukèní sínì Vltavín se koná v nedìli 16. kvìtna 2004 v 13.00 hodin Kulturní centrum Žofín - Slovanský ostrov Praha 1, Slovanský ostrov 226 Výstava aukèních dìl probìhne v galerii Antikva Nova Kodl, Vítìzná 11, Praha 5 a v Galerii Vltavín, Ostrovní 6, Praha 1 od 6. do 15. kvìtna 2004 Aukce Auktiva. Aukce a bazar zdarma. inzerce nového i použitého zboží. Aukce bez poplatků a provize. Sběratelství, elektronika, oblečení a parfémy za nízké ceny

Galerie Kodl Artplus

Aukční galerie Artia nabízí služby v oblasti umění. Přijímáme obrazy do aukce, provádíme rámování a restaurování, obrazy, kresby, sochy a starožitnosti. Odhady obrazů zdarma. Aukce obrazů a umění Aukční síň Galerie Národní 25 s. r. o. provozuje pravidelné aukce obrazů a starožitností od roku 1991.. Počátkem roku 2021 jsme dosáhli již 30leté praxe v oboru. Pořádáme celoročně dražby výtvarného umění a starožitností se specializací na obrazy českých i zahraničních autorů ze 17 About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators. Výstava obrazů a aukce v Galerii KODL s podporou Paměti národa. Galerie KODL pořádá vždy dvakrát ročně vyhlášené aukční dny, kterým předchází předaukční výstava v prostorách galerie na Národní třídě v Praze. Na podzim roku 2019 se představilo 250 mimořádných a vzácných uměleckých děl. Expozice, kterou bylo.

Aukce pro Paraple AUKCE PRO PARAPL

  1. Galerie KODL je renomovaná aukční, prodejní a výstavní síň založená na více než stoleté rodinné sběratelské tradici Zaměřuje se na nákup a prodej obrazů, kreseb, grafik a plastik českého výtvarného umění 19 a 20 století Galerie si zakládá nejen na záruce prodávanýc
  2. Výtvarné umění. 15. 07. 2021. Současné výtvarné umění. 15. července 2021 v 19 hod. Celý výtěžek aukce bude věnován postiženým obcím. K vydraženým cenám nebude účtován aukční poplatek. Aukce je konána ve spolupráci s Kontem Bariéry a Livebid, kterým tímto děkujeme, stejně jako zúčastněným umělcům
  3. Jan Kameníček Název: Krystaly Popis Akryl / plátno ( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní ) obraz přímo od autora Jan Kameníček (* 15. března 1955 Praha) je český spisovatel, dramatik a malíř
  4. Naší specializací je výtvarné umění, starožitné koberce, nábytek, ale také spolupracujeme s odborníky v oblasti pohlednic, numismatiky či filatelie. Nabízíme jak možnost nákupu a prodeje prostřednictvím naší internetové aukce, tak i tzv. komisní prodej či výkup za hotové v naší GALERII PLATÝZ, Národní 37, Praha 1
  5. Název aukce: Čas aukce: Místo aukce: Aukční katalog: Vánoční aukce (189. Aukce) 9. 12. 2021 od 18 hodin: Kamenný sál, Ostrovní 8, Praha

Blíží se podzimní aukce obrazů v Galerii Kodl

Aukční den 85 (30

Video:

kodl7 - aukce online - auktiv

Znovuobjevený Kupka hlavní hvězdou květnové aukce Galerie